O Nas

O Ebis

Jubiler Ebis to salon tworzony rodzinnie przez dwie, czarujące siostry - Edytę i Beatę. Różne gusta, różne temperamenty, wspólne zamiłowanie do stylu i piękna. Od blisko 15-tu lat sprowadzają do swojego salonu biżuterię wpisującą się w najnowsze trendy, do tego ponadczasowe klasyki oraz zachwycające unikaty dla najbardziej wymagających. Wszystko po to, by klienci opuszczali salon usatysfakcjonowani, a powracali do niego z uśmiechem.

Współpraca z najlepszymi partnerami

Jako firma cenimy sobie świetną jakość oraz nowoczesne, piękne wzory, dlatego współpracujemy z najlepszymi markami. Pośród naszych partnerów znaleźć można:

Biżuteria specjalnie dla Ciebie

Chcemy abyś czuł się w naszej biżuterii wyjątkowo, więc wykonujemy grawery na zegarkach oraz biżuterii. Złoty łańcuszek z imieniem dziecka, srebrna bransoletka z datą urodzin lub zegarek z życzeniami na wewnętrznej stronie tarczy to zaledwie kilka propozycji. Takie spersonalizowane ozdoby są wartościową pamiątką na lata lub nawet pokolenia. Ważne daty, czy wydarzenia zapisane na metalu szlachetnym zostaną utrwalone w pamięci już na zawsze.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl